easy site creator

kosmetika
Evelína

Váš pravidelný rituál krásy

Představte si, že si uprostřed pracovního týdne vyhradíte celé dvě hodiny jen pro sebe a dopřejete si luxusní kosmetické ošetření. Pouze vy, kosmetička a luxusní kosmetické produkty světoznámých značek Phyris a Dr. Grandel. Kombinace, která navodí absolutní pocit relaxace. Péče je nezbytná pro absolutně každého, kdo si chce udržet svou pleť zdravou, pružnou a mladou po mnoho let. Atelier disponuje moderním kosmetologickým vybavením, využívá jedinečné a bezpečné postupy udržování krásy a zdraví s tím nejlepším servisem pro své klienty. 

Mobirise

 Eva


Indiviuální přístup. Profesionalita. Intimita

Milé klientky, milí klienti, 

celkově se orientuji se na problematickou pleť, a také na její omlazování. Pracovala jsem ve známém profesionálním studiu, s kosmetikou L´Oreál.
Nyní nedám dopustit na německou kosmetiku Phyris a Dr. Grandel. Všechny produkty mám sama vyzkoušené a mnoho spokojených klientek účinnost těchto kosmetických značek potvrzuje. Práce s kvalitními produkty je pro mne prioritou číslo jedna, jejich cenová dostupnost je jen další z příjemných benefitů.

Mým hlavním cílem je vaše spokojenost, a proto vás ráda přivítám v příjemném a čistém prostředí, s úsměvem na rtech. Budete odcházet odpočinutá, zrelaxovaná, jemně nalíčená, s rezervovaným termínem pro vaši příští návštěvu. 


Těším se na osobní setkání!

Excelentní péče přizpůsobená vaší pleti

Německá kosmetická značka PHYRIS nabízí péči pro každou kosmetickou potřebu. 
Sametová textura, vůně, velmi atraktivní prezentace zařazuje PHYRIS do nejvyšší ligy.

Diagnostika pleti

Diagnostika pleti je prvním a nejdůležitějším krokem v péči o pleť. Cílem diagnostiky pleti je eliminovat veškeré nežádoucí faktory, které mají vliv na zdraví, kvalitu a stárnutí pleti. Pleť diagnostikujeme v rámci prvního kosmetického ošetření ZDARMA a je podmínkou pro doporučení vhodných produktových řad as efektivními výsledky vaší domácí péče. 

Kosmetická ošetření

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. To znamená, že volíme produkty a produktové řady kosmetického ošetření podle toho, jestli je pleť normální, suchá, mastná nebo dehydratovaná. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. Ošetření obsahuje jemné odstranění make-upu, povrchové i manuální hloubkové čištění pleti, peeling, úpravu obočí, masáž obličeje, masku, LEDterapii, krém a záverečnou úpravu.

Anti-aging

Anti-aging medicína neboli medicína proti stárnutí je nová medicínská specializace, která má za účel dosáhnout co nejlepšího zdravotního stavu člověka a zpomalit proces stárnutí jeho organismu. Usiluje o omlazení organismu zevnitř i zvenčí. Jak udržet své tělo zdravé a mladé? Jak zbytečně předčasně nestárnout, nemít vrásky, zůstat svěží, přitažliví a v plné síle?

Kontaktní formulář

Máte zájem o některé ošetření nebo o jinou službu? Dejte nám to vědět!
Vyplňte kontaktní formulář, spojíme se s vámi hned, jak to bude možné.

Kde nás najdete?

28. pluku 128/12                    
101 00 Praha 10 - Vršovice

Spojte se s námi

dvorakova.eva@email.cz
+420 775 639 545

Fakturační údaje

Eva Dvořáková
IČ 74885715