Pravidelný rituál krásy

Excelentní péče přizpůsobená vaší pleti

Německá kosmetická značka PHYRIS nabízí péči pro každou kosmetickou potřebu. Sametová textura, vůně, velmi atraktivní prezentace zařazuje PHYRIS do nejvyšší ligy.

Kdo se o vás postará?

Individuální přístup. Profesionalita. Intimita

Milé klientky, milí klienti,

celkově se orientuji na problematickou pleť, a také na její omlazování. Pracovala jsem ve známém profesionálním studiu,
s kosmetikou L´Oreál. Nyní nedám dopustit na německou kosmetiku Phyris a Dr. Grandel. Všechny produkty mám sama vyzkoušené a mnoho spokojených klientek účinnost těchto kosmetických značek potvrzuje. Práce s kvalitními produkty je
pro mne prioritou číslo jedna, jejich cenová dostupnost je jen další z příjemných benefitů. Mým hlavním cílem je vaše spokojenost. Po kosmetickém ošetření budete odpočinutá a zrelaxovaná.

Těším se na osobní setkání,
Eva Dvořáková

Eva Dvořáková Phyris TOP 10 Mobirise Website Builder Kosmetika Phyris

Typy kosmetických ošetření a služeb

Dopřejte si rozmanitou škálu opravdu kompletní a cílené kosmetické péče pro ženy i muže, která respektuje každý stav, věk a typ pleti. Veškerá ošetření, jejich jednotlivé kroky i výběr použité produktové řady Phyris se odvíjejí od aktuálního stavu vaší pleti. Během každého kosmetického ošetření se vám ale dostane dostane kvalitní a profesionální péče.

Diagnostika pleti

Diagnostika pleti

zdarma v rámci ošetření

Diagnostika pleti je prvním a nejdůležitějším krokem v péči o pleť. Cílem diagnostiky pleti je eliminovat veškeré nežádoucí faktory, které mají vliv na zdraví, kvalitu a stárnutí pleti. Pleť diagnostikujeme v rámci prvního kosmetického ošetření ZDARMA a je podmínkou pro doporučení vhodných produktových řad as efektivními výsledky vaší domácí péče.

Kosmetická ošetření

Kosmetická ošetření

na míru vaší pleti

Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. To znamená, že volíme produkty a produktové řady kosmetického ošetření podle toho, jestli je pleť normální, suchá, mastná nebo dehydratovaná. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. Ošetření obsahuje jemné odstranění make-upu, povrchové i manuální hloubkové čištění pleti, peeling, úpravu obočí, masáž obličeje, masku, LEDterapii, krém a záverečnou úpravu.

Anti-aging

Anti-aging

zpomalení procesu stárnutí

Anti-aging medicína neboli medicína proti stárnutí je nová medicínská specializace, která má za účel dosáhnout co nejlepšího zdravotního stavu člověka a zpomalit proces stárnutí jeho organismu. Usiluje o omlazení organismu zevnitř i zvenčí. Jak udržet své tělo zdravé a mladé? Jak zbytečně předčasně nestárnout, nemít vrásky, zůstat svěží, přitažliví a v plné síle?

Kontaktní formulář

Máte zájem o některé ošetření nebo o jinou službu? Dejte mi to vědět!
Vyplňte kontaktní formulář, spojím se s vámi hned, jak to bude možné.

Eva Dvořáková
Spojte se s námi
  • dvorakova.eva@email.cz
  • +420 775 639 545
Fakturační údaje
  • Eva Dvořáková
  • IČ 74885715

Mobirise.com